Spodnie motocyklowe damskie Shima Miura 2.0 czarno-białe
Opis
Miura 2.0 to skórzane spodnie motocyklowe, przystosowane do dynamicznej, sportowej jazdy motocyklem. Wykonane z wysokojakościowej skóry bydlęcej, która nadaje całej konstrukcji spodni wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju przetarcia. W miejscach newralgicznych znajdziemy wzmocnienia w postaci nałożenia podwójnej warstwy materiału (system DuoLayer Protection). Certyfikowane ochraniacze kolan i bioder wraz z elementami odblaskowymi, zwiększającymi widoczność motocyklisty podczas nocnych wycieczek motocyklowych zagwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Konstrukcja spodni pozwala również na montaż dodatkowych sliderów kolan za pomocą specjalnych rzepów umieszczonych w okolicach piszczeli. Mocnym argumentem przemawiającym za modelem Miura 2.0 są harmonijkowe panele, które wraz z obszernymi panelami ze stretchu zapewniają maksymalną swobodę ruchów, zarówno na motocyklu jak i poza nim. Warto wspomnieć o systemie Mix & Match, który umożliwia łączenie różnych rozmiarów kurtki i spodni za pomocą zamków łączących, dzięki czemu spodnie Miura 2.0 możemy łączyć z kurtką motocyklową z serii o tej samej nazwie. W ten sposób otrzymujemy znakomity komplet odzieży motocyklowej.
Cechy spodni Shima Miura 2.0:
Wykonane z wysokiej jakości skóry bydlęcej
DuoLayer Protection - podwójna warstwa skóry w miejscach najbardziej narażonych na uderzenia
Certyfikowane protektory kolan i bioder
Możliwość wyposażenia w dodatkowe slidery kolan
Wstępnie zakrzywiona konstrukcja
Elementy odblaskowe
System Mix & match - możliwość łączenia różnych rozmiarów kurtki i spodni za pomocą zamków łączących
Skórzane harmonijkowe panele wraz z obszernymi panelami stretch umożliwiają pełną swobodę ruchu
Opis powyższego produktu chroniony jest prawami autorskimi. Na ich wykorzystanie potrzebne jest zezwolenie właściciela praw autorskich. Pobieranie treści powyższego opisu bez zgody firmy P.
U.
H Defender i Moto-Tour z siedzibą w Krakowie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w świetle USTAWY z dnia 16 kwietnia 1993 r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji".
